Szentlőrinci diákok szereplése a Babits Gimnáziumban

Publikálási dátum: 2018. december 04.

A Babits Mihály Gimnázium német tagozata nyolcadikos tanulók részére versenyt hirdetett, melynek témája filmkritika írása volt egy kedvenc filmről vagy egy jelenet felvétele. A Szentlőrinci Általános Iskola tanulói nagyon jól szerepeltek. 5 díjat osztottak ki, ebből hármat iskolánk tanulói hoztak el. 1. helyezett lett: Jancsó Zsombor 8.c. A legnépszerűbb filmkritikus: Kaiser Román 8.c. A legkreatívabb videóért járó díjat Regényi Lolita 8.c kapta.

A felvételi előkészítőn nyújtott teljesítményük alapján 10 tanuló mentességet kapott a német szóbeli vizsga alól. Közülük 4 iskolánk 8.c osztályos tanulója: Jancsó Zsombor, Kaiser Román, Regényi Lolita és Szabó Dalma.

Gratulálunk az eredményükhöz!

KRÉTA Szentlőrinc

Fenntartó és működtető:

Szigetvári Tankerületi Központ

7900 Szigetvár, Deák Ferenc tér 16.

Tel.: 73/795-214; 73/510-100

szigetvar@kk.gov.hu

Microsoft Innovatív Iskola

Fenntarthatósági témahét

Digitális témahét

Pénz 7 témahét

Iskolagyümölcs program